25 Haziran 2019 - Salı
Anasayfa / Microsoft Azure / Microsoft Azure Sunucu Lokasyonları?

Microsoft Azure Sunucu Lokasyonları?

Merhabalar,

Son zamanlarda Office 365 ve Microsoft Azure ile ilgileniyorum. Blogumda Microsoft Azure ve Office 365 ile ilgili bazı konularda bilgiler paylaşmaya çalışacağım.

Microsoft Azure ile ilgili ilk konuda sizlerle Azure Sunucu Lokasyonlarını paylaşacağım.

Microsoft Azure Sunucuları şuan Dünya üzerinde 15 bölgede faaliyet göstermekte. Gelecek yıl Avustralya’da 2 lokasyonda daha hizmet vermeyi planlamakta. Yüksek performansa önem veren Microsoft zamanla daha geniş bir coğrafya da hizmet vermeye devam edecek gibi gözüküyor.

azure-locations

Paylaşmak için

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS

Hakkında Erdem Çilingiroğlu

Erdem Çilingiroğlu - Sakarya / 1984 Bilgisayar ile ilk tanışmam İlkokul 4. sınıf yaz tatilinde oldu. 286 SX Renksiz ekran bir Acer Notebook ile zehirlenmeye başlıyordum. MS-DOS, PW ve 2 adet oyundan (Home Alone I ve Futbol) ibaretti. PW'de (Professional Write) ablamla dönem ödevi yazar, oyun oynardım. Mouse olmadan Windows 3.1 deneyimi. Anlatılamaz. Sonrasında mouse ile ilk tanışmalar.. Deprem ve depremin bir süre sonrasına kadar bilgisayarsız geçen 3 sene. Saati 500 Bin Lira (Yeni 50 Kuruş) para yatıraraktan İnternet Cafe'lerde geçen bir hayat, tabi okulun asılması vb.. =)) =)) Derken hayatım şekilleniyordu. Sanırım "Benim işim Bilişim" olacaktı. =) Sektörden çoğu arkadaşımın kurduğu bir cümleyi bende kurmak istiyorum. Kendimi "Sisteme aşık birisi" olarak tanımlayabilirim. Yeni konular hakkında bilgi sahibi olmayı ve öğrendiklerimi paylaşmayı seviyorum.

Check Also

ms-azure

Microsoft Azure Cloud & Enterprise Visio Stencil

Microsoft; Microsoft Azure, Cloud ve Enterprise sembollerini içeren Visio Stencil Paketini yayınladı. Şablon içerisinde Microsoft’un …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir